Personal Docent Investigador del Departament d'Antropologia Social i Cultural


Alvarez Litben, Silvia

 +34 93 581 1804

silvia.alvarez@uab.cat

Ballestín González, Beatriz

 +34 93 586 8324

beatriz.ballestin@uab.cat
Carrasco Pons, Sílvia
+ 34 93 581 3149
silvia.carrasco@uab.cat
Casado Aijón, Irina
+ 34 93 581 2747
irinacasado@gmail.com
Castellví i Girbau, Jordi
+ 34 93 586 8323
jordi.castellvi@uab.cat
Clua i Fainé, M. Montserrat
+34 93 586 8318
montserrat.clua@uab.cat
Escribano Castaño, Paula
+34 93 581 8320
paula.escribano.c@gmail.com
Fons Renaudon, Virgínia
+34 93 581 3458
virginia.fons@uab.cat
Gómez Mestres, Sílvia
+34 93 581 3458
silvia.gomez@uab.cat
González Echevarría, Aurora
+34 93 581 2747
aurora.gonzalez@uab.cat
Grau Rebollo, Jordi
+34 93 581 3485
jordi.grau@uab.cat
Graupera Gargallo, Isabel
+34 93 581 3458
isabel.graupera@uab.cat
Hosnedlová, Renatá
+34 93 581
renata.hosnedlova@gmail.com
Kaplan Marcusán, Adriana
+34 93 581 1099
adriana.kaplan@uab.cat
Lubbers, Miranda Jessica
+34 93 581 1239
mirandajessica.lubbers@uab.cat
Marre Cifola, Diana
+34 93 581 3149
diana.marre@uab.cat
Mateo Dieste, Josep Lluís
+34 93 581 1099
joseplluis.mateo@uab.es
Molina González, José Luís
+34 93 581 1142
joseluis.molina@uab.cat
Narciso, Laia

EMIGRA

laia.narciso@uab.cat
Piella Vila, Anna
+34 93 581 3279
anna.piella@uab.cat
Rodríguez Garcia, Dan
+34 93 581 3458
dan.rodriguez@uab.es
Ruiz Haro, Isidoro
+34 93 581 8762
isidoro.ruiz@uab.es
Sánchez García, José
+34 93 581 1239
jose.sanchez@uab.cat
SanJuán Núñez, Lucía
+34 93 586 8321
lucia.sanjuan@uab.cat
Soto Marata, Pepi
+34 93 586 8318
pepi.soto@uab.es
Stolcke, Verena [Emèrita]
+34 93 581 1142
verena.stolcke@uab.cat
Tapada Bertelli, Maria Teresa
+34 93 581 1804
teresa.tapada@uab.cat
Valdés Gázquez, Maria
+34 93 581 3279
maria.valdes@uab.cat
Valenzuela Garcia, Hugo
+34 93 581 1099
hugo.valenzuela@uab.es
Ventura Oller, Montserrat
+34 93 581 1143
montserrat.ventura@uab.es

Professorat Jubilat

Barruti Martínez de San Vicente , Milagros

+34 93 581 3458

Díaz Fernández, Aurelio
+34 93 581 1143
aurelio.diaz@uab.es
San Román Espinosa, Teresa
+34 93 581 2747
teresa.sanroman@uab.es

Grups de recerca Grups de recerca del departament d'antropologia

 

Institut Català d'Antropologia Visita la web de l'ICA

 

Plànols i transports UAB Com arribar i moure's pel campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament d'Antropologia Social i Cultural
Edifici B - Facultat de Lletres
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
TEL +34 93 581 12 39

d.antropologiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autònoma de Barcelona