LA COMISSIË EXECUTIVA DEL DEPARTAMENT D'EMPRESA


Directora del Departament
Magda Solà Tey
Despatx: B1-145. Tel.: 93 581 22 52. Magda.Sola@uab.cat



Secretari del Departament
Carles Solà Belda
Despatx: B1-1100. Tel.: 93 581 12 09. Carles.Sola.Belda@uab.cat

Coordinador de la unitat de Campus de Bellaterra
John Slof
Despatx: B1-103. Tel.: 93 581 43 99. EricJohn.Slof@uab.cat

Coordinadora de la unitat de Campus de Sabadell
Carme Casablancas
Despatx: 203 (Sabadell). Tel.: 93 728 77 40. Carme.Casablancas@uab.cat



Membres de la Comissió Executiva
Joan Lluís Capelleras Segura
Despatx: B1-1080. Tel.: 93 581 42 97. JoanLluis.Capelleras@uab.cat

Pilar López Belbeze
Despatx: B1- 114. Tel.: 93 581 44 19. Pilar.Lopez@uab.cat

Carlos Guallarte Nuez
Despatx: B1-1078. Tel.: 93 581 12 08. Carlos.Guallarte@uab.cat

Miguel A. García Cestona
Despatx: B1-1054. Tel.: 93 581 21 47. Miguel.Garcia.Cestona@uab.cat

Josep Rialp Criado
Despatx: B1-1082. Tel.: 93 581 22 68. Josep.Rialp@uab.cat

Gloria Estapé Dubreuil
Despatx: 208 (Sabadell). Tel.: 93 728 77 33. Gloria.Estape@uab.cat
 

Marta San José Raja
Despatx: B1-126. Tel.: 93 581 12 09. Marta.Sanjose@uab.cat
ButlletÝ Oficial UAB Informaciˇ sobre acords i resolucions de la UAB

 

PlÓnols i accessos El mapa del departament i els plÓnols i accessos al Campus

 

Agenda

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament d'Empresa
Edifici B - Campus de la UAB 08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) - Barcelona - Spain
(+34) 93 581 12 09

d.empresaarrobauab.cat

 

 

 

 

2020 Universitat Aut˛noma de Barcelona