Govern del Departament


Director del Dpt. de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació
Ramon Cladellas Pros

Despatx: B5b-143
Telf.: 93 581 2101
A/e: Ramon.Cladellas@uab.cat

Secretaria del Dpt. de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació
Eva Parrado Romero

Despatx: B5-144
Telf.: 93 586 8395
A/e: Eva.Parrado@uab.cat

Coordinadora de l'Àrea de Psicologia Bàsica
Silvia Edo Izquierdo
Despatx: B5b-041
Telf.: 93 581 2187
A/e: Silvia.Edo@uab.cat

Coordinador de l'Àrea de Psicologia Evolutiva i de l'Educació
Cristina Cambra Verges
Desptax: B5B/015
Telf.: 93 581 3025
A/e: Cristina.Cambra@uab.cat

Sotscoordinador de l'Àrea de Psicologia Evolutiva i de l'Educació
David Duran Gisbert
Desptax: G6-254
Telf.: 93 581 2678
A/e: David.Duran@uab.cat

Coord. del Programa de Doctorat en Psicologia de l'Educació
Ibis Marlene Álvarez Valdivia
Desptax: G6-252
Telf.: 93 581 2624
A/e: IbisMarlene.Alvarez@uab.cat

Coord. del Programa de Doctorat Psicologia de la Comunicació i Canvi 
Antoni Castelló Tarrida
Desptax: B5-147
Telf.: 93 581 1427
A/e: Antoni.Castello@uab.cat

Coord. del Programa de Doctorat Psicologia de la Salut i l'Esport 
Miquel Torregrossa Álvarez
Desptax: B5-141
Telf.: 93 581 3005
A/e: Miquel.Torregrossa@uab.cat

Coord. del Doctorat "Història del CIència"
Mònica Balltondre Pla
Desptax: B5-142.1
Telf.: 93 581 2365
A/e: Monica.Balltondre@uab.cat

Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos El mapa del departament i els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació
Edifici B
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès)
Horari d'atenció a la secretaria:
De dilluns a dijous: Matí de 10:00h a 13:30h. Tardes de 15:00h a 16:30h.
Divendres: Matí de 10:00 a 14:00h. Tarda tancat
Estiu: Matí de 10:00h a 14:00h
TEL +34 93 581 13 77

d.psic.basicaarrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona