PERSONAL D'ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
 

Unitat Campus de Bellaterra. Despatx B1-122.
Horari d'atenció al públic:
De dilluns a dijous de 9:00 a 14:00 hores i
de 15:00 a 17:00 hores
  Divendres de 9:00h a 14:00h.

Telèfon: 93 581 12 09. Fax: 93 581 25 55
E-mail:   
d.empresa@uab.cat 

                                                                                                                                                                                                                                         

Mireia Cirera Baques
Mireia.Cirera@uab.cat

Miquel Marín Madrazo
Miquel.Marin@uab.cat

Alba García Gómez
Alba.Garcia@uab.cat

Lourdes Romero Rello
Lourdes.Romero@uab.cat

Marta San José Raja
Marta.SanJose@uab.cat                                                                                                   
                                                                                                                                          

                                                

Unitat Campus de Sabadell.
Horari d'atenció al públic de 9:00 a 14:00 hores
Dilluns i dimarts de 15:00 a 18:00 hores
Dimecres i dijous de 15:00 a 17:00 hores

Telèfon: 93 728 77 61. Fax: 93 728 77 26
E-mail:   
Suport.Departamental.Sabadell@uab.cat


Silvia Melgarejo Pérez
Silvia.Melgarejo@uab.cat                                                                                                  

Margarita Torres Cáceres
Margarita.Torres@uab.cat

ButlletÝ Oficial UAB Informaciˇ sobre acords i resolucions de la UAB

 

PlÓnols i accessos El mapa del departament i els plÓnols i accessos al Campus

 

Agenda

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament d'Empresa
Edifici B - Campus de la UAB 08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) - Barcelona - Spain
(+34) 93 581 12 09

d.empresaarrobauab.cat

 

 

 

 

2020 Universitat Aut˛noma de Barcelona