Personal d'administració i serveis


El personal d'administració i serveis del Departament de Farmacologia, de Terapèutica i de Toxicologia el forma el personal administratiu funcionari i el personal tècnic de laboratori. La seu del Departament està a la Unitat de Farmacologia de la Facultat de Medicina, al Campus de la UAB.

Unitat de Farmacologia Medicina Campus

 NOM  CÀRREC  TELÈFON  CORREU
 Bernabeu Aguilar, David V.  Gestor en funcions  93.581.1952

 david.bernabeu@uab.cat

 Buj Gelonch, Mireia  Administrativa  93.581.1952

 
mireia.buj@uab.cat

 Delgado Calvarro, Isabel  Tècnica de laboratori  93.581.1952

 isabel.delgado@uab.cat


Unitat de Farmacologia Vall Hebron

 NOM  CÀRREC  TELÈFON  CORREU
 Romero Cereíjo, Loli      Administrativa      93.489.4105

          LR@icf.uab.cat


Unitat de Farmacologia Veterinària

 NOM  CÀRREC  TELÈFON  CORREU
 Medina Herrador, Maria Dolores  Administrativa 93.581.1532

 dolors.medina@uab.cat

 Martínez Cuenca, Sandra  Administratica 93.581.1532  sandra.martinez.cuenca@uab.cat

 Coll Asensio, Anna
 
Tècnica especialista 93.581.1532 anna.coll@uab.cat


Unitat de Toxicologia

 NOM  CÀRREC  TELÈFON  CORREU
 Medina Herrador, Maria Dolores  Administrativa 93.581.1532

 dolors.medina@uab.cat

 Martínez Cuenca, Sandra  Administrativa 93.581.1532 

sandra.martinez.cuenca@uab.cat


 Coll Asensio, Anna
 
Tècnica especialista 93.581.1532 anna.coll@uab.cat
Butlletí Oficial de la UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos Els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Farmacologia, de Terapèutica i de Toxicologia
Edifici M, 08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
TEL +34 93 581 19 52
d.farmacologia@uab.cat
doctorat.farmacologia@uab.cat
master.farmacologia@uab.cat

 

 

 

 

2022 Universitat Autònoma de Barcelona