Alfabètic
 Categoria 
Càrrecs

Catedràtic    
Anna Estany Profitós 935812186 anna.estany@uab.cat
Daniel Quesada Casajuana 935812168 daniel.quesada@uab.cat
Gerard Vilar Roca 935813283 gerard.vilar@uab.cat
     
Professor Agregat    
Jesús Adrián Escudero 935811734 jesus.adrian@uab.cat
David Casacuberta Sevilla 935813230 david.casacuberta@uab.cat
Olga Fernández Prat 935811869 olga.fernandez@uab.cat
Begonya Saez Tajafuerce 935812168 begonya.saez@uab.cat
Marta Tafalla González 935811618 marta.tafalla@uab.cat
Jordi Vallverdú Segura 935812964 jordi.vallverdu@uab.cat
     
Titular d'universitat    
Pilar Dellunde Clavé 935813230 pilar.dellunde@uab.cat
Daniel Gamper Sachse 935813230 daniel.gamper@uab.cat
Jesús Hernández Reynes 935811734 jesus.hernandez@uab.cat
Jessica Jaques Pi 935813283 jessica.jaques@uab.cat
Jaume Mensa Valls 935868392 jaume.mensa@uab.cat
Jorge Molero Mesa 935813352 jorge.molero@uab.cat
Agustí Nieto Galán 935813230 agusti.nieto@uab.cat
Àngel Puyol González 935811869 angel.puyol@uab.cat
Mercè Rius Santamaria 935813230 merce.rius@uab.cat
Xavier Roqué Rodríguez 935812966 xavier.roque@uab.cat
Antoni Vicens Lorente 935811869 antoni.vicens@uab.cat
     
Investigador ICREA    
Thomas Sturm 935868173 thomas.sturm "at" uab.cat
Josefa Toribio Mateas 938511618 josefa.toribio@uab.cat
Fernando Vidal 935811618 fernando.vidal@uab.cat
     
Professor Emèrit    
Victoria Camps Cervera 935813230 victoria.camps@uab.cat
Raúl Gabás Pallás   raulgK@ictnet.es
Víctor Gómez Pin   victor.gomez@uab.cat
Josep Montserrat Torrents    
     
Investigador Postdoctoral    
Massimiliano Badino 935811308  mbadino@mpiwg-berlin.mpg.de
Oriol Farrés Juste 935811734 oriol.farres@uab.cat
Manuel Jesús Martínez Merino   manolo.martinez@uab.cat
Carlos Tabernero Holgado 935811618 carlos.tabernero@uab.cat
     
Professor Associat    
Eva de Cardona Recasens 935811884 eva.decardona@uab.cat
Joan Carles Cirera Izquierdo 935811618 joancarles.cirera@uab.cat
 
Núria Estrach Mira 935811455 nuria.estrach@uab.cat
Jesús Maria Galech 935812966 jesusmaria.galech@uab.cat
Matiana González Silva 935812966 matiana.gonzalez@uab.cat
José Manuel Gutiérrez 935811884 josemanuel.gutierrez@uab.cat
Jordi Riba Miralles 935811734 jordi.riba@uab.cat
José Sánchez Aldeguer 935811618 josep.sanchez.aldeguer@uab.cat
Alfons Zarzoso Orellana 935811618 alfons.zarzoso@uab.cat
Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos Plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Filosofia
Edifici B
Campus de la UAB
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès)
TEL +34 93 581 16 18
FAX +34 93 581 20 01

d.filosofiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2022 Universitat Autònoma de Barcelona