Professorat 
Horaris de despatx

Professorat


PROFESSOR/A DES. EXT. E-MAIL
BLASCO GIL, José Joaquim 407 1943 Ximo.Blasco@uab.cat
BURGUET ARDÍACA, Francesc 407 19 43 Francesc.Burguet@uab.es
CARRILLO PÉREZ, Nereida 317 1941 Nereida.Carrillo@uab.cat
CASAMAJÓ SOLÉ, Gemma 409 15 90 Gemma.Casamajo@uab.es
CHILLÓN ASENSIO, Lluís Albert 415 1796 Albert.Chillon@uab.es
COROMINAS PIULATS, Maria 107 16 92 Maria.Corominas@uab.es
DÍEZ JIMÉNEZ, Mercè 317 19 41 Merce.Diez@uab.es
FERNANDEZ ALONSO, Maribel 113 11 95 MariaIsabel.Fernandez@uab.cat
FERNANDEZ VISO, ANA 317 1941 Ana.Fernandez.Viso@uab.cat
FERRÉ PAVIA, Carme 313 1939 Carme.Ferre@uab.es
GALLEGO AYALA, Joana 313 2908 Joana.Gallego@uab.es
GARNATXE MASMITJA, Anna 107 1692 Anna.Garnatxe@uab.cat
GAYÀ MORLÀ, Catalina 313 1939 Catalina.Gaya@uab.cat
GIRÓ MARTÍ, Xavier 311 15 92 Xavier.Giro@uab.es
LECHA SALVADOR, Merche 107 1692 Mercedes.Lecha@uab.cat
MARÍN OTTO, Enric 407 19 43 Enric.Marin@uab.cat
MATEO PÉREZ, Rosario de 107 16 92 Rosario.DeMateo@uab.es
MONTERO SÁNCHEZ, Mª Dolores 113 11 95 MariaDolores.Montero@uab.es
MORAGAS SPÀ, Miquel 415 17 96 Miquel.DeMoragas@uab.es
MUNTANÉ RODRIGUEZ, Isabel 311 1592 Isabel.Muntane@uab.cat
PAHISA FONTANALS, Frederic 113 1195 Frederic.Pahisa@uab.cat
PUIG LOBATO, Josep Maria 319 4614 Josep.Puig@uab.es
RABADÁN PEREA, Vicenç 409 15 90 JoseVicente.Rabadan@uab.es
RAMENTOL MASSANA, Santiago 111 16 94 Santiago.Ramentol@uab.es
RAMON PINAT, Ezequiel 319 4614 Ezequiel.Ramon@uab.cat
REALES GUISADO, Lluis 111 16 94 Lluis.Reales@uab.es
SABATER CASALS, Marta 107 1692 Marta.Sabater@uab.es
SORIANO CLEMENTE, Jaume 311 15 92 Jaume.Soriano@uab.es
TORRAS PLANAS, Núria 111 1694 Nuria.Torras@uab.cat
TRESSERRAS GAJU, Joan Manuel 407 19 43 JoanManuel.Tresserras@uab.es
VALL KARSUNKE, Antoni 111 16 94 Antoni.Vall@uab.es
VIDAL CASTELL, David 403 12 53 David.Vidal@uab.es
ZELLER ORELLANA, Carlos 113 1195 Carlos.Zeller@uab.es
BECARIS      
MARTORI MUNTSANT, Aida 111 1694 Aida.Martori@uab.cat
IBAÑEZ CASTEJON, Laura 319 4614 Laura.Ibanez@uab.cat
ButlletÝ Oficial UAB Informaciˇ sobre acords i resolucions de la UAB

 

PlÓnols i accessos El mapa del departament i els plÓnols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Mitjans, Comunicaciˇ i Cultura
Edifici I
Campus de la UAB
08193 Bellaterra (Barcelona)
TEL +34 93 581 13 94
FAX +34 93 581 20 05

d.mitjansarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Aut˛noma de Barcelona