Personal Tècnic del Departament


Fotografia Cognoms, Nom    Categoria   Despatx   Telèfon         Correu
                   
Anna  Berrocal Barberà Berrocal Barberà, Anna   Tècnica de recerca       935 814 333   Anna.Berrocal@uab.cat

Adrià Breu Barcons Breu Barcons, Adrià   Tècnic de recerca   MRA-104   935 868 829   Adria.Breu@uab.cat

Miquel Colobran Huguet Colobran Huguet, Miquel   Recerca   B3-139   935 868 326   Miquel.Colobran@uab.cat

Selina Delgado Raack Delgado Raack, Selina   Tècnica de laboratori   B9-139   935 868 326   Selina.Delgado@uab.cat

Ivan Gironès Rofes Gironès Rofes, Ivan   Tècnic de recerca   MRA-104   935 868 829   ivan.girones@uab.cat

Maria Herrero Otal Herrero Otal, Maria   Tècnica de recerca           Maria.Herrero@uab.cat

J. Oriol Lopez Bultó Lopez Bultó, J. Oriol   Tècnic de recerca           JosepOriol.Lopez@uab.cat

Krista  McGrath Michelle Michelle, Krista McGrath   Tècnica de recerca   ICTA: Z/113   935 868 776   Krista.Mcgrath@uab.cat

Vanessa  Navarrete Belda Navarrete Belda, Vanessa   Tècnica de recerca           Vanessa.Navarrete@uab.cat

Laura  Obea Gómez Obea Gómez, Laura   Associada   B9-137   935 814 017   Laura.Obea@uab.cat

Camila Oliart Caravatti Oliart Caravatti, Camila   Tècnica de recerca   MRA-106   935 868 898   Camila.Oliart@uab.cat

Joaquim Ripoll Miralda Ripoll Miralda, Joaquim   Tècnic de recerca           Joaquim.Ripoll@uab.cat

 

 

 

2022 Universitat Autònoma de Barcelona