Viu a la UAB

Facultad de Ciencias de la Educación

  Grup acadèmic Nom i cognoms
Educació Infantil 1r curs - grup 61 Cristina Montoya López
  1r curs - grup 61 Anna Garriga Porqueras
  1r curs - grup 61 Laia Gimeno i Alegre
  1r curs - grup 61 Cristina Chiva Cerdán
  1r curs - grup 62 Laia Espurz Navarro
  1r curs - grup 62 Marta Gonzalez Portero
  1r curs - grup 62 Gerard Julibert Pelaez
  1r curs - grup 62 Xènia Segura Roche
  2n curs - grup 61 Carles Maisonave Huesa
  2n curs - grup 61 Sara Mulet Alia
  2n curs - grup 62 Yasmina Calvo Piñol
  2n curs - grup 62 Marta Palomo Martin
  3r curs - grup 61 Alba Garcia Muñoz
  3r curs - grup 62 Judith Gustems Buzon
  3r curs - grup 62 Maria Madurell Muñoz
  4rt curs - grup 61 Cristina Moya Quesada
  4rt curs - grup 62 Sonsoles Garcia Montero
  4rt curs - menció en educació musical Alba Martínez Benedicto
  4rt curs - menció en necessitats educatives específiques Núria Parellada
     
Educació Infantil + Educació Primària 4rt curs - grup 62 Núria Prunera Olivé
     
Educació Primària 1r curs - grup 21 Ana Hermosilla Salvador
  1r curs - grup 21 Andrea Moles Gallardo
  1r curs - grup 21 Nathalie Rostock Rodriguez
  1r curs - grup 31 Clàudia Monrabà Padrós
  1r curs - grup 31 Laia Ramirez Guardia
  1r curs - grup 31 Marina Roca Núñez
  1r curs - grup 41 Olga Conill Domènech
  1r curs - grup 41 Saul Fernandez Moreno
  1r curs - grup 41 Berta Ramon Sábat
  2n curs - grup 21 Mireia Victori Flores
  2n curs - grup 31 Marc Esteve Checa
  2n curs - grup 41 Eloi Querol Miro
  2n curs - grup 41 Mònica Bassas Otal
  3r curs - grup 31 Paula Hernandez Langa
  3r curs - grup 31 Irene Galisteo Jara
  3r curs - grup 41 Ferran Mayor Usieto
  3r curs - grup 41 Marcel Cuadrado Flores
  4rt curs - CCEE + Mates Anna Lozano Zaragoza
  4rt curs - CCEE + Mates Juanjo Alcazar Marquina
  4rt curs - Música Anna Guillen Quintana
     
Educació Primària - Anglès 1r curs - grup 71 Marc Vives Cànaves
  1r curs - grup 71 Maria Garcia Fenoy
  1r curs - grup 71 Eugènia Delgado Moga
  1r curs - grup 71 Judit Suárez Almendros
  1r curs - grup 71 Héctor Burgués Estrada
  1r curs - grup 71 Aitor Gonzalez Lumbierres
  2n curs - grup 71 Aina Parramon Verdu
  2n curs - grup 71 Anna Orrit Garcia
  3r curs - grup 71 Marc Berruezo Marce
  3r curs - grup 71 Alberto Agudo Macias
  3r curs - grup 71 Cristina Rubies Bedos
  3r curs - grup 71 Andrea Nisa Sanchez
  3r curs - grup 71 Andrea Lega Manzano
 
4rt curs - menció de llengua anglesa
Carla Moreno Belinchon
  4rt curs - generalista Ignasi Barranco Mora
  4rt curs - generalista Aida Perez Collado
     
Educació Social 1r curs Albert Miquel Valsells
  1r curs Maria Casas Romagosa
  2n curs - grup 2 Biel Mossoll Clos
  2n curs Emma Clara Romani de las Heras
  3r curs Miriam Ondoño Montaner
  3r curs Marçal Castellvell Vidal
     
Pedagogia 1r curs Carlota Aran Garriga
  1r curs Jesús Manuel Martín Carmona
  1r curs Gemma Pi Pérez
  2n curs Xenia Gavalda Elias
  2n curs Albert Caldero Bardaji
  3r curs Andrea  Vazquez Ramos
  3r curs Alejandro Caravaca Hernández
  3r curs Gisela Agüera
  4rt curs José Pablo Romero Rama
  4rt curs Marta Siruela Cordon