Viu a la UAB

Escuela de Ingeniería

  Grup acadèmic Nom i Cognoms
Enginyeria Informàtica 1r curs - grup 41 Pau Cano Ribé
  1r curs - grup 43 Oriol Parareda Casablancas
  1r curs - grup 43 Juan Ignacio Lavecchia Martínez
  1r curs - grup 45 Lluís Moa Leal
  1r curs - grup 45 Ivan González Moreno
  1r curs - grup 47 Albert Querol Egido
  1r curs - grup 47 Omar Bajja Sánchez
  2n curs - grup 43 Arnau Real Ramon
  2n curs - grup 43 Guillem Gumà López de Briñas
  2n curs - grup 45 Víctor Pérez Jiménez
  3r curs Menció en Enginyeria del Software Sergi Falcon Xarau
  3r curs Menció en Enginyeria del Software Adrià Grau Navacerrada
  3r curs Menció en Computació DanielHerbón Mández
  3r curs Menció en TIC Sergio Bachiller Rubia
  3r curs Menció en TIC Martín de Jong
  4rt curs Ibai Zak Allan Adarondo
  4rt curs Albert Gil López
     
Enginyeria Informàtica (Menció d'Enginyeria de Computadors) + Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació 2n curs Salah Karim Abdelbaki
  3r curs Judit Antoranz García
  3r curs Luis Fernando Núñez Franco
  4rt curs Gloria Rocha Ronderos
     
Enginyeria Electrònica de Telecomunicació + Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació 1r curs Marc Badia Ortecho
  1r curs Raül Sallinas Natal
  1r curs Laia Montero i Gándara
  2n curs Guilherme Augusto Iroli
  2n curs Anthony Ismael Mejía Narvaez
     
Enginyeria Informàtica + Enginyeria Electrònica de Telecomunicació 1r curs David Alonso Mas
  1r curs Allen Alarcon Jimenez
  1r curs Gustavo Ezequiel Martínez Pintos
  1r curs Wilmer Nicolás Espil
     
Enginyeria Química 1r curs - grup 21 Cristina López García
  1r curs - grup 21 Alfredo Hermann Haubold Faría
  2n curs Noé Carmona Sáez
  2n curs Mònica Vidal Cervera
  3r curs Yago Dominguez Muñoz
  3r curs Clara Tortajada Alsina
     
Gestió Aeronàutica 1r curs Sergio  Hernández López
  2n curs Mar Purull Polo
  2n curs Pol Pérez Martínez
  3r curs José Ivan Hidalgo Viegas
  3r curs Zikan Zhang
     
Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació 3r curs Maria Tomás Hidalgo
  4rt curs Michael Steve Enriquez Espin
     
Gestió de Ciutats Intel·ligents i Sostenibles 1r curs Jorge Gil de Arana Vega
  1r curs Carlos Llorà Fernandez