Facultat de Traducció i d'Interpretació

  Grup acadèmic Nom i Cognoms
Estudis d'Àsia Oriental 1r curs - japonès Núria Camón Canes
  1r curs - xinès Brian Alvarez Ballano
  2n curs - xinès Sonia Pérez Castilla
  2n curs - japonès Oriol Mir Villegas
  3r curs - xinès Maria Pepiol Bel
  3r curs - japonès Mila Bosch Latorre
  4rt curs - Art i Cultura Popular Mario Alejandro Molina Orbea
  4rt curs - Migració i Diàspores Jennifer Narvaez Vico
     
Traducció i Interpretació 1r curs - alemany Sílvia Ribes Jovell
  1r curs - àrab Laia Martínez Fontanillas
  1r curs - àrab Leila Sofía Abba
  1r curs - àrab Ana Palomares Rodríguez
  1r curs - xinès Sandra Serrano Castells
  1r curs - xinès Catalina Mateu Palao
  1r curs - xinès Marta Gañan Baucells
  1r curs - francès Neus Andrade López
  1r curs - francès Marc Miranda Neiva
  1r curs - italià Carla Magri Aviño
  1r curs - italià Lorien Quesada Consejo
  1r curs - japonès Judith Campoy Castilla
  1r curs - japonès Rafael Montón Gómez
  1r curs - portuguès Gloria Polisena Montolío
  1r curs - portuguès Mariona Queralt Sanglas
  1r curs - rus Usha Polo Llorens
  1r curs - rus Daria Shushkov
  2n curs - alemany Esther Otero Sotillo
  2n curs -àrab Mireia Costa Capallera
  2n curs -italià Alba Navajas Garcia
  2n curs -francès Sinem Yildirim
  2n curs -portuguès Maria Victoria Espel Espel
  2n curs -japonès Carlos Martin Peral
  2n curs - rus Larisa Manuela Navarro Doncel
  2n curs - rus Esteban Salomon Jimenez Neculman
  2n curs -xinès Carla  Borrell Piris
  3r curs - alemany Natalia Donoso García
  3r curs - àrab Laila Amrani González
  3r curs - àrab Nora Lamrani El-Amrani
  3r curs - italià Anda Stefania Fugulio
  3r curs - portuguès Òscar Carretero Gatell
  3r curs - portuguès Belén Velasco Monroy
  3r curs - rus Helena Cuenca Gonzalez
  3r curs - japonès Edgar Cotes Argelich
  3r curs - francès Joana Niubó Tur
  3r curs - xinès Núria Fernandez Castillo
  4rt curs - alemany Arnau Ferrer Abello
  4rt curs - àrab Sara Takhtoukh Liazid
  4rt curs - francès Sara Donaire Escudero
  4rt curs - japonès Xenia Fernandez Fregine
  4rt curs - rus Gerard Paituvi Sanchez
  4rt curs - romanès Mar Ristol Cama
  4rt curs - xinès Andrea Laura Bisbal Sayer
  4rt curs - portuguès Xavier Sanz Serrano
     
Màster en Traducció Audiovisual   Alba Garcia Ventura
     
Màster Universitari en Traducció, Interpretació i Estudis Interculturals   Sara Nogueras Exposito
     
Màster Oficial en Tradumàtica: Tecnologies de la Traducció   Coral Suero Gonzalez
    Nuria Paillisse Vilanova