Viu a la UAB

Facultat de Ciències de l'Educació

         
    Grup acadèmic   Nom i cognom
Educació Infantil   1r curs - grup 61   Marta Palma Parra
    1r curs - grup 61   Raquel Motos Salas
    1r curs - grup 61   Carles Maisonave Huesa
    1r curs - grup 62   Marta Palomo Martin
    1r curs - grup 62   Yasmina Calvo Piñol
    1r curs - grup 62   Rosa Puigdomenech Carmona
    1r curs - grup 62   Ana Maria Gallego Peña
    2n curs - grup 62   Estela Alonso María
    2n curs - grup 62   Judith Gustems Buzón
    2n curs - grup 61   Paula Jiménez Espinal
    2n curs   Maria Madurell Munyoz
    3r curs - grup 61   Núria Parellada Ortiz
    3r curs - grup 61   Cristina Moya Quesada
    4rt curs - grup 61   Alma Zurdo Fernández
    4rt curs - grup 62   Nerea Platero Palomar
    4rt curs - grup 62   Noemí Roma Garcia
         
Educació infantil + Educació primària   1r curs - grup 61   Mariona Izquierdo Siles
    2n curs - grup 61   Alba García Ramos
    3r curs - grup 62   Núria Prunera Olivé
    3r curs - grup 62   Eva González Díaz
         
Educació Primària - Anglès   2n curs - grup 71   Andrea Nisa Sánchez
    2n curs - grup 71   Marc Berruezo
    2n curs - grup 71   Andrea Lega Manzano
    2n curs - grup 71   Alberto Agudo Macías
    2n curs - grup 71   Cristina Rúbies Bedós
    3r curs - grup 71   Carla Moreno Belinchón
    3r curs - grup 71   Aida Pérez Collado
    3r curs - grup 71   Ignasi Barranco Mora
    4rt curs - Menció Necessitats Educatives Específiques   Anna Soldevila i Algas
    4rt curs - Menció Llengua Anglesa   Alba Pagès Fortuny
    4rt curs - Menció en Educació Física   María Clotilde Soriano Méndez
         
Educació Primària   1r curs - grup 21   Mireia Victori Flores
    1r curs - grup 21   Clàudia Gavaldà Vilomara
    1r curs - grup 31   Maria Aranda Barca
    1r curs - grup 31   Marc Esteve Checa
    1r curs - grup 31   Nil Pujol Serra
    1r curs - grup 41   Mònica Bassas
    1r curs - grup 21   Marina Balasch Calvo
    1r curs   Loida Moya Fuentes
    1r curs - grup 21   Laia Gonzalez
    2n curs - grup 31   Paula Hernandez Langa
    2n curs - grup 31   Irene Galisteo Jara
    2n curs - grup 41   Ferran Mayor Usieto
    3r curs - grup 31   Anna Guillén Quintana
    3r curs - grup 41   Rubén Hernández Olmos
    4rt curs - Menció llengua anglesa   Anna Guillèn Pardo
    4rt curs- Menció d'educació musical   Clàudia Castro Ferro
    4rt curs - Menció d'educació musical   Gisel Gorina Martínez
         
Educació Social   1r curs   Mar Colet Juarez
    1r curs   Miguel Montes Bargay
    2n curs   Laia Cardenas Lopez
    3r curs   Gemma Dyson Batiste
    3r curs   Claudia de Gispert Andujar
    4rt curs   Alba Calderón Ruiz
         
Pedagogia   1r curs   David Juan Abarca
    1r curs   Andrea Garcia Barroso
    1r curs   Alba Jimenez Gonzalez
    2n curs   Alejandro Caravaca Hernández
    3r curs   Jose Pablo Romero Rama