Facultat de Ciències

  Grup acadèmic Nom i Cognoms
Ciències Ambientals 1r curs Aitor Idiondo Molina
  1r curs Yaiza Alvarez Cerrato
  2n curs Ariadna Langa Boya
  2n curs Alícia Antolín Muñoz
  3r curs Sergio Alcalá Sevilla
  3r curs Jessica Ozoekwe Bendehane
  4rt curs Martina Rovira Robert
  4rt curs Aina Gascó Hoenisch
     
Estadística Aplicada 1r curs Paula Moreno Blazquez
  1r curs Natalia Soto Las
  2n curs Pol Garriga Riba
  2n curs Miquel Àngel Baños Boncompte
  3r curs Núria Nogueras Segura
  3r curs Lola Pailler García
  4rt curs Antonio Rodriguez Gomez
     
Física 1r curs Eric Amill Ferré
  1r curs Maria Bertolín Martínez
  2n curs Iván González Moreno
  2n curs Eva Otero Picón
  3r curs Genís Láinez Moreno
  4rt curs Judit Pérez-Coll Jiménez
     
Física + Matemàtiques 1r curs Francisco Pina Monzó
  2n curs Gerard Castro Castillo
  3r curs Nil Rodellas Gràcia
  4rt curs Anicet Tibau Vidal
  5è curs Ariadna Soro Álvarez
     
Física + Química 1r curs Neus Marina Pastor Cifre
  2n curs Cristina Balsells Llort
  2n curs Meritxell Toda i Casaban
  3r curs Serni Toda Cosi
  4rt curs Aina Marquez Martí
  5è curs Elena Elizondo Nieva
     
Geologia 1r curs Elisabet Buixadera Guitart
  2n curs Andrea Galvan Repiso
  3r curs Maria Cervera Subirats
  4rt curs Guillermo Marañón Ledesma
     
Geologia + Ciències Ambientals 1r curs Lucía Domínguez Galvá
  2n curs Iris Schneider Pérez
  2n curs Sergi Sanz Monroy
  2n curs Judit Casanovas
     
Matemàtiques 1r curs César José de Almenara y de la Peña
  2n curs Biel Castaño Segade
  3r curs Arnau Bordas Giménez
  4rt curs Ramon Tous
     
Nanociència i Nanotecnologia 1r curs Anna Fortuño Mateos-Aparicio
  2n curs Paula Sánchez Sánchez
  3r curs Nerea de Mariscal Molina
  3r curs Sara Arias Blanco
  4rt curs Manuel Fernández Merino
     
Química 1r curs Ivan Almécija Alonso
  2n curs Raul Torres Villafañe
  2n curs Guillermo García Díez
  3r curs David Calafell Herraiz
  3r curs Arnau Serrano García
  3r curs Helena Díez Andreu
  4rt curs Ferran Nieto Fabregat