Facultat d'Economia i Empresa

  Grup acadèmic Nom i Cognoms
Administració i Direcció d'Empreses 1r curs - grup 52 Xavier Torino Rius
  1r curs - grup 52 Sergio Cruz Franco
  2n curs - grup 2 Adrià Alier Ruiz
  3r curs - grup 52 Felipe Ignacio Moreno Pavez
  3r curs - grup 52 Alejandro Sarra Olmo
  4rt curs - grup 2 Gemma Sánchez Sarrate
  4rt curs - grup 52 Oscar Gómez Pitart
  grup PUE 13 Aroa Martínez Solano
  grup PUE 13 Anna Viñals Benito
  grup PUE 13 Gerard Resina Sanchez
     
Administració i Direcció d'Empreses - Anglès 1r curs - grup 4 Marc González Porqueras
  1r curs - grup 4 Eduard Ion Tinea
  2n curs Miruna Andreea Popa
  2n curs Felipe Cardona Denis
     
Administració i Direcció d'Empreses + Dret 1r curs - grup 60 i 70 Dominik András
  1r curs - grup 60 i 70 Rita Martínez Sanchón
  1r curs - grup 60 i 71 Meritxell  Codina Bastida
  1r curs - grup 60 i 71 Marc Narvaez Hidalgo
  2n curs - grup 60 i 70 Maria Pruna Torres
  3r curs - grup 60 Marc Castilla Garcia
  3r curs - grup 60 Guillem Ochoa Pérez
  4rt curs - grup 60 Yeray Padilla Moya
  4rt curs - grup 60 Raquel Cubeles Ollé
  5è curs - grup 60 Alexandrina Rusu
  5è curs - grup 60 Isabel María Rodríguez Coronado
  6è curs - grup 60 Olalla Herrero Gomez
     
Comptabilitat i Finances 1r curs - grup 50 Pol Morató Gómez
  1r curs - grup 50 Habib Olalekan Alao Kareem Sikiru
  1r curs Laura Pérez Cantero
  1r curs Nataliya Krashivska
  2n curs - grup 10 Javi Mallorca Rodríguez
  3r curs - grup 50 Anabel Granado Manga
  4rt curs - grup 50 Xavier Espejo Martín
  4rt curs - grup 50 Carla Comas Bosch
     
Economia 1r curs - grup 1 Victor Lupion Hernandez
  1r curs - grup 2 Aleix Colete Ayas
  1r curs - grup 2 Balla Drame Sylla
  1r curs - grup 51 Joan Campins Melis
  1r curs - grup 51 Nicole Stephany Tirado Méndez
  2n curs - grup 51 Antonio Romero Jimenez
  3r curs - grup 1 Laura Ruiz Hernández
  grup PUE 14 Jorge Serrano Carnerero
  grup PUE 14 Mireya Queralt Galán
  grup PUE 14 David Tenes Montes
     
Economia - Anglès 1r curs - grup 8 Dànae Llobera París
  1r curs - grup 8 Lucía Martin Fenoy
  2n curs Arnau Viñals Vendrell
  4rt curs Oktawia Gardecka
  4rt curs Andrei Queiroz Toribio Dantas
     
Empresa i Tecnologia 1r curs Leila Bensan Ruiz
  2n curs Joan Oré Catala
  2n curs Marc Juan Mendoza
  3r curs Ivan Ruiz Palacio
  3r curs Gerard Insa Ferrándiz