Viu a la UAB

Facultat d'Economia i Empresa

         
    Grup acadèmic   Nom i cognom
ADE - Anglès   1r curs   Arnau Viñals i Vendrell
    1r curs   Miruna Andreea Popa
    1r curs - grup 4   Felipe Cardona Denis
    2n curs - grup 4   Ionut Cojocaru
    3rd year   Xavier Estany Rodríguez
    4rt curs - grup 4   Cristian Hinarejos Aceituno
         
ADE   1r curs - grup 2   Eduard Bonet Guash
    1r curs   Ainhoa Villegas Cortés
    2n curs   Pau Virgili
    4rt curs   Antonio Moyano
    4rt curs - grup 52   Oscar Gómez Pitart
         
ADE + Dret   1r curs - grup 70   Eva Martínez Merino
    1r curs - grup 71   Alejandro Martínez Sánchez
    2n curs   Anna Simon Cabrera
    2n curs   Alaitz Echeondo Guallar
    3r curs - grup 60   Yerai Padilla Moya
    3r curs   Raquel Cubeles Ollé
    4rt curs - grup 60   Alexandrina Rusu
    4rt curs - grup 70   Isabel Maria Rodriguez Coronado
    5è - grup 60 i 70   Olalla Herrero Gómez
    6th year   Ángel De Juan Viladegut
         
Comptabilitat i finances   1r curs   Javier Mallorca Rodríguez
    1r curs   Judith Martínez
    2n curs   Susana Martínez
    2n curs   Yassir Mounji Manji
    2n curs   Anabel Granado
    3r curs - grup 50   Anny Tapia Medina
    3r curs   Carla Comas Bosch
    4rt curs - grup 50   Carlos Rivas Reig
    4rt curs - Menció finances   Nizar Eddamoun
         
Economia - Anglès   1r curs   Arnau Viñals i Vendrell
    2n curs - grup 8   Oluchi Obi Busquet
    3r curs - grup 8   Oktawia Gardecka
    3r curs   Andrei Queiroz Toribio Dantas
         
Economia   1r curs - grup 51   Ferran Cerdà Moncasí
    1r curs - grup 51   Micaela Paredes Cusme
    1r curs - grup 51   Antonio Romero jimenez
    1r curs - grup 1   Dídac Bellón Giralte
    2n curs - grup 51   David Tenes Montes
    2n curs - grup 1   Laura Ruiz Hernández
    3r curs   Alejandro Ferrer
    3r curs - grup 51   Carlo Alberto Bissacco
    4rt curs - grup 1   Jordi Cervantes Gurri
         
Empresa i tecnologia   1r curs - grup 20   Joan Vicent Oré Catalá
    1r curs   Isabel Miralles Pomerol
    2n curs   Enric Seijo Torrella
    2n curs   Alba Cristina Borilo Ondó
    3r curs - grup 20   Wasima Cherif
    4rt curs - grup 20   Edgar Moreno Miralles