A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet i Campus Virtual
 LA FACULTAT    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA    RECERCA  
 Facultat de Ciències  Mobilitat i intercanvi  Contact 
Ajuts i RecursosAnar


Faculty of Science - UAB

Exchange Office (address)

Oficina d'Intercanvis
Facultat de Ciències
Universitat Autònoma de Barcelona
Campus de la UAB, Edifici C
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
SPAIN

Erasmus code E BARCELO02

Public Hours

from 4pm to 7pm

Phone +34 93 581 42 30
Fax +34 93 581 42 31
E-mail Intercanvis.Ciencies@uab.cat
Web www.uab.cat/ciencies


Departamental Exchange Co-ordinators
 

Degree Coordinator's e-address Phone Office
Maths i Statistics Perera@mat.uab.cat 93 581 4542 c1/210
Physics Lluis.Font@uab.cat 93 581 2935 c3/328
Chemistry Jordi.Hernando@uab.cat 93 581 4024 c7/425
Environmental Sciemces      
Geology MariaLuisa.Arboleya@uab.cat 93 581 1951 c2/192
Nanoscience & Nanotechnology Josep.Ros@uab.cat 93 581 1889 c7/339

                                       Institutional Exchange Co-ordinator from Faculty of Science

Àngels González / Angels.Gonzalez@uab.cat /+34 93 581 1672 / c7/135

      
Help us to improve our Exchange web pages.
Send an email to intercanvis.ciencies@uab.cat.

last update April 4th, 2013 hour 14:00

 
Inici Mapa del Web
2014 Universitat Autònoma de Barcelona