A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet Campus Virtual
 LA FACULTAT    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA  
 Facultat de Traducció i d'Interpretació  Mobilitat i intercanvi  Oficina d'intercanvis 

CONTACTES DELS COORDINADORS

PROGRAMA ERASMUS

Roland Pearson Coordinador institucional K 1006 93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat
       
Ramon Farrés Alemanya, Àustria i Suïssa K 1001 93 581 3414 
Ramon.Farres@uab.cat
Roland Pearson Anglaterra, Portugal, Islàndia, Francia, Bèlgica i Turquia K 1006 93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat
Geoffrey Belligoi Irlanda, Escandinàvia, Països Baixos, Grècia i Països de l'Est K 1005 93 581 3363
Geoff.Belligoi@uab.cat
Miquel Edo Itàlia K 1006 93 581 3364
Miquel.Edo@uab.cat

PROGRAMA PROPI

Jacqueline Minett Coordinadora institucional K 0027 93 581 3368
Jacqueline.Minett@uab.cat
       
Jacqueline Minett Amèrica (del Nord i del Sud), Austràlia, Líban i Tuníssia K 0027 93 581 3368
Jacqueline.Minett@uab.cat
Mihwa Jo Corea K 1009 93 581 3375  
Mihwa.Jo@uab.cat
Minoru Shiraishi Japó K/1005 93 581 2467
Minoru.Shiraishi@uab.cat
Minkang Zhou Xina i Taiwan K 1042 93 581 2616 
Minkang.Zhou@uab.cat
Natalia Kubyshina Rússia K 1012 93 581 2468
Natalia.Kubyshina@uab.cat
Regina Saraiva Brasil K 2009 93 581 1148
Regina.Saraiva@uab.cat

SICUE

Roland Pearson Coordinador institucional K/1006 93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

--------------------------------------------
Contacte Oficina d'Intercanvis:
E-mail: intercanvis.fti@uab.cat 
Tel: 93 581 2463
Fax: 93 581 1037

Inici Mapa web Webmaster FTI
2014 Universitat Autònoma de Barcelona