A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet Campus Virtual
 LA FACULTAT    FUTURS ALUMNES    ESTUDIS    INFORMACIÓ ACADÈMICA    MOBILITAT I INTERCANVI    RECERCA  
 Inici  La facultat  Govern  Coordinadors  Coordinadors de titulació 

Els òrgans de govern de la Facultat són la Junta de Facultat, la Junta Permanent, el degà o degana i l’equip de deganat.

La Facultat també compta amb els òrgans següents: els coordinadors d’estudis, la Junta Electoral de la Facultat i el Consell d’Estudiants de la Facultat.

La Junta Constituent de la nova Facultat d'Economia i Empresa va aprovar el Reglament de la Facultat el 19 de novembre de 2009 i el Consell de Govern el va ratificar el 2 de desembre de 2009. L'aplicació del nou Reglament és efectiva des del moment de la seva ratificació pel Consell de Govern.

Reglament de la Facultat d'Economia i Empresa  (. pdf)

Degà i Equip de Deganat
 Coordinadors 
Junta de Facultat
Altres òrgans
Eleccions Junta de Facultat 2013
Altres Coordinadors

 

Coordinador d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'Administració i Direcció d'Empreses
 
  Carles Gispert Pellicer
93 581 4296
Carles.Gispert@uab.cat
 
Coordinador d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'Economia
 
  Javier Asensio Ruiz de Alda
93 581 2290
Javier.Asensio@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'ADE+Dret
 
  Carlota Menéndez Plans
93 581 4418
Carlota.Menendez@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis de la Llicenciatura d'Investigació i Tècniques de Mercat
 
  Pilar López Belbeze
93 581 4419
Pilar.Lopez@uab.cat
 
Coordinador d'estudis del Grau de Comptabilitat i Finances i de la Diplomatura de Ciències Empresarials
 
  Francesc Gómez Valls
93 728 7741
Francesc.Gomez@uab.cat
 
Coordinador d'estudis del Grau d'Empresa i Tecnologia
 
  Xavier Verge Mestre
93 728 7745
Xavier.Verge@uab.cat
 
Coordinador d'estudis del Màster MEBA
 
  Xavier Vilà Carnicero
93 581 2191
Xavier.Vila@uab.cat
 
Sotscoordinadors d'estudis del Màster MEBA: Maria Antònia Tarrazón i Rodón i Oriol Roca Sagalés
 
Coordinadora d'estudis del Màster en Màrqueting
 
  Pilar López Belbeze
93 581 4419
Pilar.Lopez@uab.cat
 
Sotscoordinadors d'estudis del Màster en Màrqueting: Rosalia Gallo Martínez i Joan Llonch Andreu
 
Mapa del Web Inici Contactar
2014 Universitat Autònoma de Barcelona