Coordinadors/res de pràctiques externes

Consulta aquí el nom del coordinador/ra de pràctiques externes del teu grau:

Grau en Antropologia Social i Cultural
Pepi Soto Marata
Pepi.Soto@uab.cat

Grau en Arqueologia
Esther Rodrigo Requena
Esther.Rodrigo@uab.cat
 
Maria Saña Seguí
Maria.Sana@uab.cat

Grau en Estudis Anglesos
Alan Davidson Reeves
Alan.Reeves@uab.cat
 
Grau en Estudis Clàssics
Sebastià Giralt Soler
Sebastia.Giralt@uab.cat
 
Grau en Estudis Francesos
 Àngels Catena Rodulfo
 Angels.Catena@uab.cat
  
Grau en Filosofia
David Casacuberta
David.Casacuberta@uab.cat

Grau en Geografia i Ordenació del Territori
 Joan Carles Llurdés Coit
JoanCarles.Llurdes@uab.cat
 
Grau en Història
Miquel Torras Cortina
Miquel.Torras@uab.cat
Bernat Herández
  Bernat.Hernadez@uab.cat

Grau en Història de l’Art
Anna Vie Riba
Anna.Vie@uab.cat
Daniel Rico Camps 
Daniel.Rico@uab.cat

Grau en Humanitats
Oscar Jané Checa
Oscar.Jane@uab.cat
 
Grau en Llengua i Literatura Catalanes
Daniel Casals Martorell
Daniel.Casals@uab.cat
 Mar Massanell Messalles
Mar.Massanell@uab.cat

Grau en Llengua i Literatura Espanyoles
Cristina Buenafuentes
Cristina.Buenafuentes@uab.cat

Grau en Musicologia
Rosa Rafecas Jané
Rosa.Rafecas@uab.cat
 
Graus Combinats
Sebastià Giralt Soler
Sebastia.Giralt@uab.cat