Coordinadors dels estudis

Coordinadora d'Estudis de Comunicació Audiovisual
Montse Llinés Soler  (Montse.Llines@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1792
 
Coordinador d'Estudis de Periodisme
José Rodríguez Bonfill (Pepe.Rodriguez@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1545
 
Coordinador d'Estudis de Publicitat i Relacions Públiques
Francisco Martín Villodres (Francisco.Martin@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1529
 
Coordinador d'Estudis del Màster en Continguts de Comunicació Audiovisual i Publicitat
Joaquim Puig González (master.contenidos.comunicacion@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1588
 
Coordinadora d'Estudis del Màster en Mitjans, Comunicació i Cultura
María Dolores Montero Sánchez  (MariaDolores.Montero@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1195
 
Coordinador  d'Estudis del Màster En Recerca en Comunicació i Periodisme
Santiago Giraldo Duque (Santiago.Giraldo@uab.cat)
Telèfon: 93 581 4469
 
Coordinadora d'Estudis del Màster en Planificació Estratègica en Publicitat i Relacions Públiques
 Elaine Lopes Da Silva (Elaine.Lopes@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1529
 
Coordinadora d'Estudis del Màster Erasmus Mundus en Mediació Intermediària: Cap a la Inversió i a la Integració
Teresa Velázquez García-Talavera (Teresa.Velazquez@uab.cat)
Telèfon: 93 581 3160

Coordinador Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General
Enric Marín Otto (Enric.Marin@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1943
 
Coordinador Laboratoris RTV i Coordinador d'Espais d'Informàtica i Multimèdia
Miguel Ángel Martín Pascual (MiguelAngel.Martin@uab.cat)
Telèfon: 93 581 4463
 
Coordinadora dels Programes d'Intercanvis
Ana Isabel Fernández Viso (intercanvis.comunicacio@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1795

Coordinadora de Comunicació
Anna Fajula Payet (Anna.Fajula@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1536

Coordinador del Sistema de Qualitat de la Facultat
Josep Àngel Guimerà Orts (josepangel.Guimera@uab.cat)
Telèfon: 93 581 1945