A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet Campus Virtual
 LA FACULTAT    UNITATS DOCENTS    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA    RECERCA  
 Facultat de Medicina  Hospital universitari sant pau  Estructura administrativa 
Punt d'informació i Gestio Acadèmica

 

A l'Administració de la Unitat Docent qualsevol persona pot sol·licitar informació sobre qualsevol aspecte relacionat amb la UAB i es fantotes les gestions necessàries per evitar, en la mesura del que és possible, que ningú no es vegi obligat a desplaçar-se fins el Campusde Bellaterra per fer cap tràmit relacionat amb els seus estudis.


Horari d'atenció: de 8.30h. a 20.30 h.

Telèfon: 93 586 89 81




 Situació
El punt d'informació i d'atenció de la Unitat Docent es troba a la planta d'entrada de l'edifici.
 

 
PERSONAL DE L'ADMINISTRACIÓ DE LA UNITAT DOCENT
Gestor/a Noemí Mirón Frías Noemi.Miron@uab.cat
Auxiliar Administrativa Alicia Contreras Molinero Alicia.Contreras@uab.cat

Administrativa
Ana Molina Hernandez Ana.Molina@uab.cat
Administrativa Anna Mª Cucurella Mostajo AnnaMaria.Cucurella@uab.cat
Administratiu Carlos Escudero Morte Carlos.Escudero@ab.cat
Auxiliar Administrativa Mª del Carmen Valero Carmen.Valero@uab.cat
Auxiliar de Serveis JoseMaria Añor Grandal Josemaria.Anor@uab.cat
Direcció
institucional

ud.Hospital.spau@uab.es

 
Inici Mapa del Web Contactar Sobre el Web
2017 Universitat Autònoma de Barcelona