Horario atención a los alumnos


Horario atención a los alumnos 2017-18 2º semestre
Nombre   Apellidos Número
de
despacho
Horario de
atención a
los alumnos 
Horas
convenidas
Hesham Abu-Sharar  K-2010 dl. 10:00-13:00, dc. 10:00-13:00  
Anna Aguilar-Amat Castillo K-2012 dt. 10-11, 15-16 h, dj. 11-13, dj. 16-17 h Hores convigudes
Ana Alcaina Pérez MRA-17   Hores convigudes
Ada Arbós Bo MRA-17 dm. i dj. 9-11 h  
Montserrat Bacardí Tomàs K-1019 dl. i dc. 11-14 h  
Geoff

Belligoi

K-1005 dm 1:35-3:05 Hores convigudes
Carla Benet Duran Sala professors MRA   Hores convigudes
Laura Berenguer Estellés K-1018 dl 10-13:00, dc10-11:00, dv 10:12:00  
Aránzazu Blanco García MRA-017   Hores convigudes
Josefina Caball Guerrero K-1020 Dm i dc 12.30-13.30  
Cristóbal Cabeza Cáceres Tutories per correu Horari a convenir per correu  
Helena Casas Tost K-1022   Hores convigudes
Javier Cebrián Alonso MRA-17 Hores convingudes (enviar correu electrònic) Hores convigudes
Tobias Christ MRA-17/18 dl. 13.30-14.30, dv. 12.00-13.00  
Judith Cortés Villarroya MRA-17   Hores convigudes
Montserrat Crespín Perales MRA-17 dj. 9-11.00h  
J. A. Emmanuel Doerr K-1024 dt 15:00–17:00  
Miquel Edo Julià K-1006 dl., dc. i dv. 08.00-10.00 h  
Julia Eggers MRA17 dc. 13-15 h Hores convigudes
María del Carme Espín García MRA-17 dv. 12:00-14:00  
Rosa Maria Esqué Vidal     Hores convigudes
Jessica Falconi MRA/122 dc.11-13  
Ramon Farrés Puntí K-1001 dt. i dj. 11-13 h  
Roberto Figliulo MRA-17   Hores convigudes
Judit Fontcuberta Famadas K-0015 Dt i Dj d’11.00h a 14.00h   
Montserrat Franquesa Gòdia MR-17/18 dv. 12-14 h.  
Makiko Fukuda K-1013 dl.10-12h (fins el 9 d'abril), dl.13-14h i dj.11-12h Hores convigudes
Anabel Galán-Mañas K-1025   Hores convigudes
Francesc Galera Porta MRA - Càtedra Jordi Arbonès   Hores convigudes
Lorenzo Gallego Borghini MRA dt. 10.30-13.00 i 16.30-18.30 Hores convigudes
Pilar García Crecente K-1011 dv. 13-15.00  
Olivia Gerber MRA-20 dl. 11.00-13.00 h  
Anna Gil Bardaji K-1022   Hores convigudes
Amaya (Amaia) Gómez Goicoechea (Goikoetxea)     Hores convigudes
Gabriele Grauwinkel K-1024 dl. 10-11.00 h, dm. 10-11.00 h  
Blai Guarné Cabello K-1025 dimarts 15.00-16.00 hs. i dijous 11.30-13.30 hs. (concertar per email)  
Maria Àngels Guiu Vidal MRA-18   Hores convigudes
Takatoshi Hanawa K-1009 dl. 11:00 - 12:00 i dc. 10:00 - 11:00 Hores convigudes
Pau Joan Hernández de Fuenmayor MRA-17 dm i dj 11-13  
Amparo Hurtado Albir K-2006   Hores convigudes
Paula Igareda MRA-17   Hores convigudes
Xuehang Jin Wang Aula 112 dl. 15.30-17.30 h  
Mihwa Jo Jeong K-1013 dmt i dv.  13h -15h Hores convigudes
Inna Kozlova Mikurova K-1023 dm. 13-14.30 h,  dj. 13-13.30 h  
Natalia Kubyshina Murzina Olenko K-1007 Dl. 10-12  
Natalia Kubyshina Murzina Olenko K-1007 Dl. 10-12 Hores convigudes
Shu-ching Liao Pan  K-1003 dl. 11-12h,   dc. 10-11h Hores convigudes
Ramon Lladó Soler K-1004 dt; dj: 13-14;  dimecres 9'30-11'30 Hores convigudes
Artur Lozano Méndez K-1008   Hores convigudes
Carme Mangiron Hevia K-1002 dl 12:30-13:30 dic 11:00 a 12:00  
Paula Mariani Vazquez     Hores convigudes
Adrià Martín Mor K-1020 Sense docència al segon semestre Hores convigudes
Jordi Mas López K-1021 dl. i dc. 13-14.00 h i 15-16.00 h  
Irene Masdeu Torruella MRA-18 dt. 13h - 14h i dj. 11:30-12:30h  
Anna Matamala K-1002   Hores convigudes
June Meyer B1-179 dt., dj. 15.30-17 Hores convigudes
Lucía Molina Martínez K-1021   Hores convigudes
Liudmila  Navtanovich K-1007   Hores convigudes
Albert Nolla Cabellos K-1013 dl i dc, 13.00-14.00  
Mariana Orozco Jutoran K-2014 dm. i dj. 10-11.00h  
Takako Otsuki MRA-17 dc. 13-15 h  
Marta Pahisa Solé MRA17 sense docència el 2n semestre Hores convigudes
Antonio Paoliello MRA-17 dm. 10-11 h i dj 09-09.30 h  
David Paradela López MRA-18   Hores convigudes
Gustavo Pita Céspedes MRA-17 dj 13:30-15:30  
Jofre Pons i Casanovas MRA-17 DC. 11h00-13h00 i DJ alternatius 13h00-14h00. *Consulteu la disponibilitat amb el professor. **Es recomana concertar les tutories amb antelació, fent una petició per correu electrònic.  
M Lluïsa Presas Corbella K-2011 dt. i dj. 11-14  
Xianghong Qu Lu MRA-17 dl., dc. 13-15 h.    
Jean Pierre Ribeiro Daquila MRA-18 Dimecres 13:00 - 14:00 dv 11:00 - 12:00 Hores convigudes
Lupe Romero K-1003 dj. 11-13h  
Sara Rovira Esteva K-2008 dl. 9-11h; dc. 9-13h; dj. 11-13h  
Joaquim Sala Sanahuja K-2007 dl. 11-13 h, dm. 11-13 h, dc. 12-13 h  
Laura Santamaria Guinot K-2015 dm. i dj. 11 -14h.  
Maria Regina Saraiva Mendes K-2009 dl y Dimecres: 10-11.30 i 13.30-14.30
dv: 12-13.30
 
Alba Serra Vilella MRA-18 dc. 9-11 h  
Maia Sharvashidze K-1007 dc 13-14h, dv 11-12h  
Ayumi Shimoyoshi K-0028 dc. 13-15h  
Irene Tor Carroggio MRA-20 dl., dc, i dv. 9-11 h  
Tomoko Umemoto MRA-17 dl., dm. 13-15h. (Previa cita)  
Montse Vancells Flotats MRA-17   Hores convigudes
Pau Viladiu Illanas MRA-16 dl i dc 10.00-11.00 i dm 14.00-15.00  
Sarah West MRA-17 dj. 13-15h Hores convigudes
Stefanie Wimmer K-1024 dm 12.30-13.30 h   
Xiaoting Yu MRA Seminari 1 Dv 10-12H  
Minkang Zhou Gu K-1007 dl.dc.dv.13:00-15:00  

Horario de atención a los/as alumnos/as Horario de atención a los/as alumnos/as

 

Planos y accesos El mapa del Departamento y los planos y accesos al Campus

 

Bibliotecas La página de las bibliotecas de la UAB

 

¿QUIERES TRABAJAR CON NOSOTROS? ENVIA TU CURRÍCULUM

 

CONTACTA CON NOSOTROS

Departament de Traducció i d'Interpretació i d'Estudis de l'Àsia Oriental

Horarios secretaría:
lunes - jueves: de 11.00 a 13.30 y de 15.00 a 16.00
viernes: de 11.00 a 13.30
julio: de 11.00 a 13.30
agosto: cerrado

Edifici K
08193 Bellaterra (Barcelona)
TEL +34 93 581 27 61
FAX +34 93 581 27 62

d.traduccioarrobauab.cat

 

 

 

 

2018 Universitat Autònoma de Barcelona