Departament de Psicologia Social > El departament > Professorat

 Professorat 
Arroyo Prieto, Lidia
               
Despatx: B5/032
Telèfon: 935811979
Correu electrònic: lidia.arroyo@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dm 10:30-12:30 i Dj 10:30-13:30
Blanch Ribas, Josep Mª

Despatx: B5/042
Telèfon: 935811326
Correu electrònic: josepmaria.blanch@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre:  Dm. 11:00-13:00 i 16:00-17:00
Segon semestre: Dm. 10:00-13:00
Calsamiglia Madurga, Andrea Despatx: B5/028
Telèfon: 935811798
Correu electrònic: andrea.calsamiglia@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dimarts 11:45-13:45
Cantera Espinosa, Leonor Despatx: B5/040
Telèfon: 935812189
Correu electrònic: Leonor.Cantera@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dmc. 10:00-12:00
Segon semestre: Dmc. 10:00-12:00
Carracedo Gil, Irene Despatx: B5/062
Telèfon: 935811979
Correu electrònic: irene.carracedo@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dl. 19:15-20:15 i
Dmc. 18:00-19:00 amb cita prèvia
Cubells Serra, Jenny Despatx: B5/028
Telèfon: 935811798
Correu electrònic: jenny.cubells@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl. 12:00-14:00
Segon semestre: Dl. 12:00-14:00
Domènech Argemí, Miquel Despatx: B5/046b
Telèfon: 935812353
Correu electrònic: Miquel.domenech@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dm. 11:00-13:00
Segon semestre: Dmc. 10:00-12:30
Elejabarrieta Olabarri, Francisco Despatx: B5/030
Telèfon: 935811725
Correu electrònic: Francisco.elejabarrieta@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: -
Feliu Samuel-Lajeunesse, Joel Despatx: B5/054
Telèfon: 935814502
Correu electrònic: Joel.feliu@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dv. 15:00-17:00
Segon semestre: Dm 14:30-16:30
Fernández Llano, Cesar Despatx: B5/054
Telèfon: 935814502
Correu electrònic: cesar.fernandez@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre:
Segon semestre:
González Díaz, Inmaculada Despatx: B5/032
Telèfon: 935811723
Correu electrònic: inma.gonzalez@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dm 15:30-16:30 i Dj 9:30-10:30
Íñiguez Rueda, Lupicinio Despatx: B5/034
Telèfon: 935812874
Correu electrònic: Lupicinio.iniguez@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Hores a convenir
Segon semestre: Hores a convenir
Lara Vila, Teia Despatx: B5/028
Telèfon: 935811798
Correu electrònic: teia.lara@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl. 13:00-15:00
Segon semestre: Dll 12:00-14:00 i Dj. 15:00-16:00
Martínez Martínez, Luz Mª Despatx: B5/036
Telèfon: 935814454
Correu electrònic: marisela.montenegro@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dmc. 11:00-13:00
Segon semestre: Dmc. 11:00-13:00
Montenegro Martínez, Marisela Despatx: B5/028
Telèfon: 935811798
Correu electrònic: andrea.calsamiglia@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dimarts 11:45-13:45
Moreno Gabriel, Eduard Despatx: B5/034
Telèfon: 935812874
Correu electrònic: eduardo.moreno@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dm. 10:30-12:30
Segon semestre: Hores a convenir
Muñoz Justicia, Juan Despatx: B5/034
Telèfon: 935812874
Correu electrònic: Juan.Munoz@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl.12:30-13:30 i 16:00-17:00
Segon semestre: Dj. 10:30-12:30
Olivella Quintana, Maria Despatx: B5/022
Telèfon: 935814503
Correu electrònic: maria.olivella@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: 10:00-12:00
Segon semestre: Dm. 10:00-12:00
Pallarés Parejo, Susana Despatx: B5/060
Telèfon: 935811979
Correu electrònic: andrea.calsamiglia@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dmc. 12:30-14:00
Segon semestre: Dj. 10:30-11:30 i 13:00-14:00
Pellicer Cardona, Isabel Despatx: B5/060
Telèfon: 935811979
Correu electrònic: Isabel.Pellicer.Cardona@uab.cat
Horaris d'atenció
Primer semestre:
Segon semestre:
Porcar Becker, Ingeborg
Despatx: B5/020
Telèfon: 935811980
Correu electrònic: ingeborg.porcar@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl. 10:00-11:30 i 15:30-16:30
Segon semestre: Dl. 12:30-15:00
Pujal Llombart, Margot Despatx: B5/020
Telèfon: 935811980
Correu electrònic: Margot.Pujal@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dmc. i Dj. 15:00-16:00
Segon semestre: Dm. 15:00-17:00
Pujol Tarrés, Joan Despatx: B5/036
Telèfon: 935814454
Correu electrònic: Joan.Pujol@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl. 17:00-19:00
Segon semestre: Dl. 17:00-19:00
Rojas Arredondo, Jesús Despatx: B5/022
Telèfon: 935814503
Correu electrònic: jesus.rojas.arredondo@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: -
Segon semestre: Dimarts 11:45-13:45
San Román Sobrino, Beatriz Despatx: B5/032
Telèfon: 935811174
Correu electrònic: beatriz.sanroman@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl i Dj. 12:00-13:00
Segon semestre: Dl i Dj. 12:00-13:00
Selva Olid, Clara
Despatx: B5/062
Telèfon: 935811979
Correu electrònic: clara.selva@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dl. 12:30-14:30
Segon semestre: Dl. 12:30-14:30
Serrano González, Sergi Despatx: B5/058
Telèfon: 935814501
Correu electrònic: sergi.serrano.gonzalez@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dm. 19:15-20:15 i Dv. 19:00-20:00
Segon semestre: Dm. 19:15-20:15 i Dv. 19:00-20:00
Swen Seebach Despatx: B5/050
Telèfon: 93581704
Correu electrònic: swen.seebach@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre:
Segon semestre:
Tirado Serrano, Francisco Despatx: B5/046b
Telèfon: 93581263
Correu electrònic: franciscojavier.tirado@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dmc. 10:00-12:00
Segon semestre: Dl. 10:00-11:30 Dmc. 10:00-12:00
Vázquez Sixto, Félix Despatx: B5/026
Telèfon: 935811909
Correu electrònic: felix.vazquez@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dj. 13:00-14:00 i Dv. 15:30-16:30
Segon semestre: Dj. 13:00-14:00 i Dv. 15:30-16:30
Vinyals Ros, Albert Despatx: B5/056
Telèfon: 935811723
Correu electrònic: albert.vinyals@uab.cat

Horaris d'atenció
Primer semestre: Dj. 12:30-14:30
Segon semestre: Dj. 14:30-16:30

    

CONTACTA AMB NOSALTRES

Contacte
Dep. de Psicologia Social
Fac. de Psicologia, Edifici B
Campus de Bellaterra
08193 Bellaterra
935813831

d.psic.socialarrobauab.cat

 

 

 

 

2017 Universitat Autònoma de Barcelona