Despatx Telèfon Correu electrònic Horaris d'atenció
 1er semestre 2on semestre
Arroyo Prieto, Lidia
               
B5/032: 935811979 lidia.arroyo@uab.cat -
 
 
Blanch Ribas, Josep Mª
B5/042 935811326 josepmaria.blanch@uab.cat -  
Calsamiglia Madurga, Andrea  B5/028
 
935811798 andrea.calsamiglia@uab.cat -  
Cantera Espinosa, Leonor B5/040
 
935812189 Leonor.Cantera@uab.cat dc. 10:00-12:00  
Carracedo Gil, Irene B5/062 935811979 irene.carracedo@uab.cat -  
Cubells Serra, Jenny B5/028 935811798 jenny.cubells@uab.cat dl. 12:00-14:00  
Domènech Argemí, Miquel B5/046b 935812353 Miquel.domenech@uab.cat dc. 10:00-12:00  
Elejabarrieta Olabarri, Francisco B5/030 935811725 Francisco.elejabarrieta@uab.cat    
Feliu Samuel-Lajeunesse, Joel B5/054 935814502 Joel.feliu@uab.cat dv. 15:00-17:00  
Fernández Llano, Cesar B5/032 935811723 cesar.fernandez@uab.cat -  
González Díaz, Inmaculada B5/032 935811723 inma.gonzalez@uab.cat dj. 9:30-12:30  
Íñiguez Rueda, Lupicinio B5/034 935812874 Lupicinio.iniguez@uab.cat -  
Lara Vila, Teia B5/028 935811798 teia.lara@uab.cat dl. 12:00-14:00  
Martínez Martínez, Luz Mª B5/036 935814454 marisela.montenegro@uab.cat dc. 11:00-13:00 i hores a convenir  
Montenegro Martínez, Marisela B5/028
 
935811798 andrea.calsamiglia@uab.cat dm. 10:30-12:30  
Mora Martínez, Martín B5/050 935811704 martin.mora@uab.cat dm. 11:00-13:30  
Moreno Gabriel, Eduard

Imágenes integradas 1
B5/034 935812874 eduardo.moreno@uab.cat dj. 12:30-14:30  
Muñoz Justicia, Juan B5/034 935812874 Juan.Munoz@uab.cat dl. 12:30-13:30 i 16:00-17:00  
Olivella Quintana, Maria B5/022 935814503 maria.olivella@uab.cat dv. 11:00-13:00  
Pallarés Parejo, Susana B5/060 935811979 susana.pallares@uab.cat dc. 12.30-13.30 i 17:00-18:00  
Pellicer Cardona, Isabel B5/060 935811979 Isabel.Pellicer.Cardona@uab.ca dm. 12:00-13:00 i 16:30-17:30  
Peñarroja Cabañero, Vicente B5/062 935811979 vicente.penarroja@uab.cat dm. 12:00-14:00  
Porcar Becker, Ingeborg
B5/020 935811980 ingeborg.porcar@uab.cat dl. 10:00-12:00 i 15:30-16:00  
Pujal Llombart, Margot B5/020 935811980 Margot.Pujal@uab.cat dm. 15:00-17:00  
Pujol Tarrés, Joan B5/036 935814454 Joan.Pujol@uab.cat dl. 16:00-18:00  
Rojas Arredondo, Jesús B5/022 93581450 jesus.rojas.arredondo@uab.cat dl. i dj. 10:30-12:30  
San Román Sobrino, Beatriz B5/032 935811174 beatriz.sanroman@uab.cat    
Selva Olid, Clara
B5/062 935811979 clara.selva@uab.cat dl. 12:00-14:00  
Serrano González, Sergi B5/058 935814501 sergi.serrano.gonzalez@uab.cat dm. 19:15-20:15 i dv. 19:00-20:00  
Swen Seebach B5/050 93581704 swen.seebach@uab.cat    
Tirado Serrano, Francisco B5/046b 93581263 franciscojavier.tirado@uab.cat    
Vázquez Sixto, Félix B5/026 935811909 felix.vazquez@uab.cat dj. 13:00-14:00 i dv. 15:30-16:30  
Vinyals Ros, Albert B5/056 935811723 albert.vinyals@uab.cat dc. 11:30-13:30  

    

CONTACTA AMB NOSALTRES

Contacte
Dep. de Psicologia Social
Fac. de Psicologia, Edifici B
Campus de Bellaterra
08193 Bellaterra
935813831

d.psic.socialarrobauab.cat

 

 

 

 

2017 Universitat Autònoma de Barcelona