Despatx Telèfon Correu electrònic Horaris d'atenció
2on semestre
Arroyo Prieto, Lidia
               
B5/032: 935811979 lidia.arroyo@uab.cat dl.12.30-14.30 i dj.16.30-17.30h
Blanch Ribas, Josep Mª
B5/042 935811326 josepmaria.blanch@uab.cat  -
Botella Mas, Mercè  B5/028
 
935811798 merce.botella@uab.cat dm.i dc. 9:00-10:00
Cantera Espinosa, Leonor B5/040
 
935812189 Leonor.Cantera@uab.cat dll 9:00-10.00 dm 12:00-14:00
Carracedo Gil, Irene B5/062 935811979 irene.carracedo@uab.cat dl. 19:15-21:15 amb cita prèvia
Cubells Serra, Jenny B5/028 935811798 jenny.cubells@uab.cat dl. 12:00-13:30 i hores a convenir
Domènech Argemí, Miquel B5/046b 935812353 Miquel.domenech@uab.cat dx 10:00 a 12:00
Elejabarrieta Olabarri, Francisco B5/030 935811725 Francisco.elejabarrieta@uab.cat  
Feliu Samuel-Lajeunesse, Joel B5/054 935814502 Joel.feliu@uab.cat Dm.10:30-11:30 i 15:30-16:30
Fernández Llano, Cesar B5/032 935811723 cesar.fernandez@uab.cat dm 9:00-10:00 i 15:00-16:00
García Fernández, Nagore B5/050 935811704 nagore.garcia@uab.cat dj 11.30 a 12.30
González Díaz, Inmaculada B5/032 935811723 inma.gonzalez@uab.cat dm 12:30-13:30h i dc- dj. 9:30 a 10:30h
Íñiguez Rueda, Lupicinio B5/034 935812874 Lupicinio.iniguez@uab.cat  
Lara Vila, Teia B5/028 935811798 teia.lara@uab.cat dl. I dj. 12:30-13:30 i 15:00-16:00
Martínez Martínez, Luz Mª B5/036 935814454 luzmaria.martinez@uab.cat dl.12:30-14:30
Montenegro Martínez, Marisela B5/028
 
935811798 marisela.montenegro@uab.cat dc. 14:30-16:30
Mora Martínez, Martín B5/050 935811704 martin.mora@uab.cat dm. 12:00-14:00
Moreno Gabriel, Eduard B5/034 935812874 eduardo.moreno@uab.cat dm 11:00 - 13:00
Muñoz Justicia, Juan B5/034 935812874 Juan.Munoz@uab.cat dj. 10:30-12:30
Olivella Quintana, Maria B5/022 935814503 maria.olivella@uab.cat dm 10:30-12:30
Pallarés Parejo, Susana B5/060 935811979 susana.pallares@uab.cat dj 12:00-14:00
Pellicer Cardona, Isabel B5/060 935811979 Isabel.Pellicer.Cardona@uab.ca dm de 17:00 a 18:00 i dc 15:00 a 16:00 i hores a convenir per mail
Peñarroja Cabañero, Vicente B5/062 935811979 vicente.penarroja@uab.cat dj 10:00 a 13:00
Porcar Becker, Ingeborg
B5/020 935811980 ingeborg.porcar@uab.cat dll 9:30-10:00 i 12:00 a 14:00
Pujal Llombart, Margot B5/020 935811980 Margot.Pujal@uab.cat dc. 11:00-12:00 i 15:00-16:00
Pujol Tarrés, Joan B5/036 935814454 Joan.Pujol@uab.cat dl. 16:00-18:00
Rojas Arredondo, Jesús B5/022 93581450 jesus.rojas.arredondo@uab.cat dl i Dj 11:00 a 12:30
San Román Sobrino, Beatriz B5/032 935811174 beatriz.sanroman@uab.cat dl 12:30 a 13:30 i 18:00 a 19:00
Selva Olid, Clara
B5/062 935811979 clara.selva@uab.cat dl de 12 a 14
Serrano González, Sergi B5/058 935814501 sergi.serrano.gonzalez@uab.cat dm 19:15 a 20:15 i dv. 19:00 a 20:00
Tirado Serrano, Francisco B5/046b 93581263 franciscojavier.tirado@uab.cat dll 12:00 - 14:00
Vázquez Sixto, Félix B5/026 935811909 felix.vazquez@uab.cat dm 12:00-13:00 i 16:00-17:00
Vinyals Ros, Albert B5/056 935811723 albert.vinyals@uab.cat dj 14:30 a 15:30

    

CONTACTA AMB NOSALTRES

Contacte
Dep. de Psicologia Social
Fac. de Psicologia, Edifici B
Campus de Bellaterra
08193 Bellaterra
935813831

d.psic.socialarrobauab.cat

 

 

 

 

2018 Universitat Autònoma de Barcelona