Departament de Psicologia Social > El departament > Professorat

 Professorat 
Horaris d'atenció
Nom Despatx Telèfon Correu electrònic
Arroyo Prieto, Lidia B5/032 935811704 Lidia.Arroyo@uab.cat
Blanch Ribas, Josep Mª B5/042 935811326 JosepMaria.Blanch@uab.cat
Calsamiglia Madurga, Andrea B5/028 935811798 andrea.calsamiglia@uab.cat
Cantera Espinosa, Leonor B5/040 935812189 Leonor.Cantera@uab.cat
Carracedo Gil, Iene B5/062 935811979 irene.carracedo@uab.cat
Cubells Serra, Jenny B5/028 935811798 jenny.cubells@uab.cat
Domènech Argemí, Miquel B5/046b 935812353 Miquel.domenech@uab.cat
Elejabarrieta Olabarri, Francisco B5/030 935811725 Francisco.elejabarrieta@uab.cat
Feliu Samuel-Lajeunesse, Joel B5/054 935814502 Joel.feliu@uab.cat
González Díaz, Inmaculada B5/032 935811704 inma.gonzalez@uab.cat
Íñiguez Rueda, Lupicinio B5/034 935812874 Lupicinio.iniguez@uab.cat
Pellicer Cardona, Isabel     isabel.pellicer.cardona@uab.cat
Lara Vila, Teia B5/028 935811798 teia.lara@uab.cat
Latorre Reolón, Andrea B5/056 935814501 mariaandrea.latorre@uab.cat
Martínez Martínez, Luz Mª B5/024 935813174 LuzMaria.Martinez@uab.cat
Montenegro Martínez, Marisela B5/036 935814454 marisela.montenegro@uab.cat
Moreno Gabriel, Eduard B5/034 935812874 eduardo.moreno@uab.cat
Muñoz Justicia, Juan B5/034 935812874 Juan.Munoz@uab.cat
Olivella Quintana, Maria B5/022 935814503 maria.olivella@uab.cat
Pallarés Parejo, Susana B5/060 935811979 Susana.Pallares@uab.cat
Pascual Cuadras, Rita MC-MUTUAL    
Pellicer Cardona, Isabel 254 (Escola d'Enginyeria, Sabadell) 937287704 isabel.pellicer.cardona@uab.cat
Peñarroja Cabañero, Vicente B5/062 935811979 vicente.penarroja@uab.cat
Porcar Becker, Ingeborg B5/020 935811980 ingeborg.porcar@uab.cat
Pujal Llombart, Margot B5/020 935811980 Margot.Pujal@uab.cat
Pujol Tarrés, Joan B5/036 935814454 Joan.Pujol@uab.cat
Rojas Arredondo, Jesús B5/022 935814503 jesus.rojas.arredondo@uab.cat
San Román Sobrino, Beatriz B5/032 935811174 beatriz.sanroman@uab.cat
Selva Olid, Clara B5/062 935811979 clara.selva@uab.cat
Serrano González, Sergi B5/058 935814501 sergi.serrano.gonzalez@uab.cat
Tirado Serrano, Francisco B5/046b 935812353 franciscojavier.tirado@uab.cat
Vázquez Sixto, Félix B5/026 935811909 felix.vazquez@uab.cat
Vinyals Ros, Albert B5/056 935811723 albert.vinyals@uab.cat

    

CONTACTA AMB NOSALTRES

Contacte
Dep. de Psicologia Social
Fac. de Psicologia, Edifici B
Campus de Bellaterra
08193 Bellaterra
935813831

d.psic.socialarrobauab.cat

 

 

 

 

2017 Universitat Autònoma de Barcelona