Estructura administrativa

Punt d'informació i Gestio Acadèmica

 


 Estructura administrativa


A l'Administració de la Unitat Docent qualsevol persona pot sol·licitar informació sobre qualsevol aspecte relacionat amb la UAB i es fan totes les gestions necessàries per evitar, en la mesura del que és possible, que ningú no es vegi obligat a desplaçar-se fins el Campus de Bellaterra per fer cap tràmit relacionat amb els seus estudis.

Horari d'atenció:    De 08:00 h. a 20:30 h.
Telèfons:   93 586 89 81
Situació:

  El punt d'informació i d'atenció de la Unitat
  Docent es troba a la planta baixa de l'edifici.

    

EQUIP D'ADMINISTRACIÓ DE LA UNITAT DOCENT

Gestora Noemí MIrón Frías

Noemí.Miron@uab.cat

Equip d'administració Alicia Contreras Molinero

Alicia.Contreras@uab.cat

Ana Molina Hernandez

Ana.Molina@uab.cat


Anna Mª Cucurella Mostajo
 
AnnaMaria.Cucurella@uab.cat
Carlos Escudero Morte

Carlos.Escudero@uab.cat

Mª del Carmen Valero

Carmen.Valero@uab.cat


JoseMaria Añor Grandal
 
Josemaria.Anor@uab.cat
Adreça institucional

ud.Hospital.spau@uab.cat