Biblioteques > Biblioteca de comunicació i hemeroteca general > Directori

Directori


Cap
 
Antonia.Galceran@uab.cat
93 581 40 10

Gestió de l'Hemeroteca General

Carmen.Linares@uab.cat
93 581 40 13


Gestió de suport a la docència i la recerca


Carme.Besson@uab.cat
93 581 40 08

Gestió de la col·lecció

Teresa.Santos@uab.cat
93 581 40 11

Gestió de suport als usuaris

Monica.Gonzalez@uab.cat
93 581 27 19

Adquisicions

b.comunicacio.adquisicions@uab.cat
93 581 14 92

Préstec

prestec.comunicacio@uab.cat
93 581 40 04  

 

 

La Biblioteca al directori de la UAB
Catàleg
Cerca a:

Web mòbil

Premsa digital El Quiosc Segueix-nos a Facebook Segueix-nos a Facebook Segueix-nos a Twitter Segueix-nos a Twitter El préstec a la UAB Alumnes de grau Formació d'usuaris Cursos gratuïts Com trobar ... Audiència, publicitat... Accés des de fora la UAB als recursos digitals Pregunt@ Servei d'informació de les biblioteques - UAB

 

 

 

 

2017 Universitat Autònoma de Barcelona