A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet i Campus Virtual Facebook Twitter
 LA FACULTAT    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA    RECERCA  
 Facultat de Ciències  Mobilitat i intercanvi  Contacte 
Ajuts i RecursosAnar

 
 
 Info  Com funcionen els intercanvis?
Informa-te'n aquí! (pdf)


Adreça Postal Oficina d'Intercanvis
Oficina d'Intercanvis, Gestió Acadèmica
Facultat de Ciències
Universitat Autònoma de Barcelona
Campus de la UAB, Edifici C
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

Codi Erasmus UAB
E BARCELO02

Horari d'Atenció Presencial
de 16 a 19h
 TANCAT  del 12 al 21 d'abril inclosos

  Telèfon +34 93 581 42 30
Fax +34 93 581 42 31
A/e Intercanvis.Ciencies@uab.cat
Web www.uab.cat/ciencies


Coordinadors/es Departamentals d'Intercanvis

Titulació A/e coordinador-a Telèfon Despatx
Matemàtiques i Estadística Perera@mat.uab.cat 93 586 8572 c3b/154
Física Juan.Camacho@uab.cat 93 581 2792 c3/138
Química Jordi.Hernando@uab.cat 93 581 4024 c7/425
Ciències Ambientals Louis.Lemkow@uab.cat 93 581 4224 c5/431
Geologia MariaLuisa.Arboleya@uab.cat 93 581 1951 c2/192
Nanociència i Nanotecnologia Josep.Ros@uab.cat 93 581 1889 c7/339

                                      
Coordinadora Institucional

Àngels González / Angels.Gonzalez@uab.cat /+34 93 581 1672 / c7/135

      
   
Ajuda'ns a millorar les pàgines web d'Intercanvis Ciències.
Envia un correu a intercanvis.ciencies@uab.cat.

darrera actualització 8 d'abril de 2014 hora 20:00

 

 

 

 

 
Inici Mapa del Web
2014 Universitat Autònoma de Barcelona